Електролітак з дальністю ходу 965 км представлений на авіасалоні в Ле-Бурже
30 Червня , 2017
Електромобілі мають заряджатись на ходу, але як?
30 Червня , 2017

Ковдра, що вміє заправити ліжко і регулювати температуру під час сну

Постільний комплект з двозонним клімат контролем.

Як часто буває в подружньому житті: їй холодно, йому жарко. Як бути? Ентузіасти запустили на краудфандинговому майданчику Indiegogo кампанію по збору інвестицій на «розумну» наволочку з повноцінною системою клімат-контролю. Шкода тільки, що вона не вміє варити каву.

Канадський стартап Smartduvet представив спеціальну підкладку, яка перетворює звичайну ковдру в «розумну» і дозволяє регулювати температуру в ліжку під час сну, а також забути про необхідність вручну заправляти постіль.

Збір коштів на виробництво пристрою під назвою Smartduvet Breeze був запущений на краудфандингової платформі Indiegogo.

Smartduvet Breeze являє собою підкладку зі спеціальними повітроводами, яка кріпиться до ковдри і під’єднується до невеликого повітряного насосу, що встановлюється під ліжком. За допомогою цього насосу «розумна» ковдра може розвернутись, заправивши ліжко вранці.

Крім того, спеціальний мобільний додаток дозволить власникам Smartduvet Breeze задавати потрібну температуру для кожної половини ліжка, і нанос буде здійснювати роздільне охолодження або нагрівання. Це, за словами творців, не тільки зробить сон приємнішим, але і дозволить скоротити витрати на електроенергію.

Отримати більш наочне уявлення про розробку можна завдяки демонстраційному відео, опублікованому на YouTube.

На момент написання новини творцям Smartduvet Breeze вдалося зібрати понад 132 тисяч доларів США при мінімально необхідну суму в 20 тисяч. Оформити замовлення на пристрій на Indiegogo можна за 199 доларів, а перші поставки заплановані на вересень.

Зазначимо, що стартап Smartduvet вже не перший раз вибивається в лідери краудфандингу. У 2016 році на Kickstarter успішно пройшла кампанія зі збору грошей на самозаправну постіль Smartduvet.

Цікаво, що в Smartduvet Breeze ця функція теж вбудована, тому поліпшене ліжко не тільки робить комфортний сон для двох членів сім’ї, але і саме заправляється після того, як всі встали. І навіть робить це віддалено, через додаток.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: