Першу автономну мережу доставки медикаментів дроном запустять в Швейцарії
3 Жовтня , 2017
Проекти молодих українців, які перемогли на Falling Walls Lab Kyiv 2017
3 Жовтня , 2017

Корпорація Google побудує власне місто майбутнього

Корпорація Google планує будівництво унікального населеного пункту. Спеціально для цього проекту була створена абсолютно нова компанія Sidewalk Labs, на чолі якої стоїть Даніель Докторофф – колишній заступник мера Нью-Йорку з економічного розвитку.

При будівництві експериментального міста Google будуть використані найновіші технології в різних галузях. Населений пункт не лише стане максимально екологічним, але і неймовірно комфортним для життя людей. Почати будівництво планується з невеликого району, на якому будуть протестовані численні технічні рішення. У разі, якщо проект продемонструє свою спроможність, навколо району будуть збудовані ще кілька.

Метою даного проекту є спроба довести, що інноваційна міське середовище здатне значно підвищити якість життя населення, а також зменшити негативний вплив великих міст на екологію. Високі технології торкнуться не тільки міського транспорту та інфраструктури, але й сфери управління містом і його соціальні служби. Поки Google не розкриває місце будівництва міста майбутнього. Керівництво компанії обіцяє оприлюднити більше інформації найближчим часом.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: