Дональд Трамп хоче знову відправити американців на Місяць
12 Грудня , 2017
Одеські розвідувальні безпілотники встановили відразу три національні рекорди і зацікавили ВМС
13 Грудня , 2017

Королівська Армія Таїланду отримала чергові п’ять танків Оплот-Т

Українське підприємство “УкрОборонПром” 10 грудня доставило в Таїланд партію з п’яти основних бойових танків “Оплот”.

Україна уклала контракт на постачання батальйону з 49 бортових танків “Оплот” вартістю 7,2 мільярдів доларів ще у 2011 році, але повільно постачала продукцію через проблеми внутрішньої безпеки країни.

Згідно з повідомленнями в тайських соціальних мережах, партія танків “Оплот” нещодавно надійшла з України морем до військово-морської бази Саттахі.

Основний бойовий танк “Оплот” розроблено Харківським конструкторським бюро машинобудування ім. Морозова для Збройних Сил України. Королівська тайська армія замовила спеціальний варіант українського танка з деякими незначними модифікаціями, щоб відповідати місцевим вимогам з назвою “Оплот-Т” (Таїланд).

Танк «Оплот-М» озброєний 125-мм повністю стабілізованою гладкоствольною гарматою, обладнаною автозавантажувачем карусельного типу. Система захисту “Оплоту” об’єднує пасивну броню, вибухову реактивну броню і засоби для захисту бака. ОБТ оснащений вбудованою вибуховою реактивною системою захисту броні нового покоління Дуплет (Ніж-2), що захищає від тандемних боєголовок. Резервуар танку може витримати вибуху до 10 кілограм тринітротолуолу (ТНТ) під танковою доріжкою та до 4 кілограм ТНТ під водійським відділенням.

Джерело

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: