Робот-колесо, який рухається за рахунок деформації його м’якої зовнішньої оболонки
18 Серпня , 2017
Будинок зі скляних блоків зможе самостійно виробляти електрику
18 Серпня , 2017

Корейський робот-журналіст висвітлює спортивні події через дві секунди після завершення матчів

Корейське інформаційне агентство Yonhap запустило в роботу автоматичну систему оповіщення”, яка самостійно пише і публікує новини про футбольні матчі в рамках англійської Прем’єр-Ліги (English Premier League, EPL). Основою системи робота-журналіста Soccerbot є алгоритми, які копіюють спосіб, людей-журналістів що пишуть статті , але роботу-журналісту для написання статті потрібно лише секунду-дві після моменту завершення футбольного матчу.
Випробування робота-журналіста Soccerbot були проведені під час ігор EPL сезону 2016-2017 роки. Під час цих випробувань робот “створив” 380 статей. А тепер, статті робота Soccerbot, які написані корейською мовою і висвітлюють всі 380 ігор сезону 2017-2018 року, будуть моментально і без попередньої модерації публікуватись на сайті інформаційного агентства Yonhap.
У своїй роботі програма Soccerbot використовує базу даних слів і виразів, складену на основі аналізу великої кількості статей, написаних у минулому репортерами агентства Yonhap. Процес створення статті складається з трьох етапів, збору даних, створення тексту, перевірки граматики та орфографії. Для того, щоб використовувати тільки достовірні дані, робот Soccerbot використовує п’ять не пов’язаних один з одним джерел інформації. А в процесі складання і редагування тексту майбутньої статті робот вносить необхідні корекції в залежності від результатів матчу і участі в них гравців, громадян та вихідців з Південної Кореї.
Використовуючи досвід і напрацювання, отримані при створенні робота-журналіста Soccerbot, фахівці агентства Yonhap почали розробку більш складної програми, яка буде подібним чином висвітлювати всі події Зимових Олімпійських Ігор, що будуть проводитись в Пхьончхані (PyeongChang) в лютому 2018 року.

Першоджерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline