Компанія HTC запустить на орбіту перший в історії VR-супутник
5 Травня , 2017
Стартап Vector Space Systems провів випробування пятитонної ракети-носія
5 Травня , 2017

Концепт Renault R. S. 2027 Vision демонструє нам, як будуть виглядати автомобілі перегонів Формули-1 через десять років

Завдяки великій кількості новин, пов’язаних з гонками електричних автомобілів Формула-Е і з супутніми перегонами автомобілів-роботів RoboRace, створюється не зовсім коректне враження, що технологічний розвиток автомобілів традиційних гонок Формули-1 завмер на місці. Це враження підігрівається ще й тим, що форма і зовнішній вигляд автомобілів залишаються незмінними вже протягом досить довгого періоду часу, а всі новітні та інноваційні технології, що використовуються, приховані всередині автомобілів і не кидаються в очі. Для того, щоб змінити таку думку, компанія Renault в рамках Шанхайського автошоу представила увазі громадськості футуристичний концепт R. S. 2027 Vision, який демонструє нам те, на що можуть стати схожі автомобілі Формули-1 років, десь так, через десять.
Концепт Renault R.S. 2027 Vision #2
Концепт R. S. 2027 Vision виглядає так, наче він зійшов з кадрів одного з останніх науково-фантастичних фільмів серії “Трон”. Його корпус і поверхню закривають колеса ковпаків, покриті світлодіодними дисплеями. Кожне з чотирьох коліс має власний керований привід і незалежну підвіску, а кузов концепту R. S. 2027 Vision має досить незвичайну форму, яка, згідно наявної інформації, ідеальна з аеродинамічної точки зору.
Незвичайними з точки зору традицій Формули-1 виглядає закрита прозорим ковпаком кабіна пілота і його прозорий шолом, який забезпечує водієві максимальний кут огляду. Слід зазначити, що конструктори автомобілів Формули-1 використовують конструкції з відкритою кабіною не просто так, таке рішення врятувало безліч життів, адже це дозволяє пілоту дуже швидко залишити автомобіль у разі аварії та загрози вибуху високооктанового нітрованного палива. Але компанія Renault вважає, що відкрита кабіна являє собою велику небезпеку для пілота.
Концепт Renault R.S. 2027 Vision #3
Багато хто з людей вважають, що через десять років всі автомобілі мають бути електричними. Але фахівці компанії Renault впевнені, що автомобілі з двигунами на рідкому паливі протримаються в гонках Формули-1 мінімум ще десятиліття. Так, вони можуть стати більш економічними і екологічними за рахунок використання гібридних силових установок. І на це прямо вказує паливний бак концепту R. S. 2027 Vision, об’єм якого становить половину від обсягу баків традиційних гоночних автомобілів.
І у висновку слід зазначити, що компанія Renault знається як у звичайних гоночних автомобілях, так і в їх електричних варіантах. З 2014 року компанія утримує свою команду гонок Формули-Е, для якої була розроблена електрична версія гоночного автомобіля. Тим не менш, для того, щоб дати в розпорядження пілотів ще більшу потужність, зберегти динамічність і видовищність автомобільних перегонів, ще рано відмовлятись від використання традиційного палива.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline