Розумний футбольний м’яч DribbleUp допоможе самостійним тренуванням
12 Жовтня , 2017
Південна Корея підготувала графітові бомби для удару по КНДР
13 Жовтня , 2017

Компанія Virgin і Річард Бренсон підписали співпрацю з Hyperloop One

Конгломерат компаній Virgin Group сьогодні оголосив про свої інвестиції в проекти компанії Hyperloop One, стартапу, що займається створенням системи надшвидкісних перевезень нового покоління і який продемонстрував нещодавно робочий прототип. Крім грошових вливань та участі самого сера Річарда Бренсона, спільне підприємство в найближчому майбутньому буде перейменовано в Virgin Hyperloop One. У своїй заяві Він назвав систему Hyperloop «найреволюційнішою системою руху».

Потужність бренду Virgin укупі зі швидкістю, з якою Hyperloop One змогла розробити свій прототип, обіцяють швидкий прихід нової системи перевезень. Можна сказати, що прізвище Бренсона саме по собі є знаменитим брендом, а глибокі зв’язки виконавчого директора Virgin з багатьма технологічними компаніями світу і державними службами можуть посприяти скороченню і прискоренню бюрократичних процедур, з якими зіткнеться кожен, хто зважитися займатись подібними розробками.

Річард Бренсон поруч з прототипом тунелю Hyperloop One

Правда, поки не зовсім зрозуміло, про яку суму інвестицій йде мова, проте в рамках попередніх проектів фінансування сторонніх проектів фігурували суми в районі 85 мільйонів доларів.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: