Фотореалістичний аватар MEETMIKE
9 Серпня , 2017
Телескоп Hubble застав галактику-серійного вбивцю на “місці злочину”
9 Серпня , 2017

Компанія Virgin Galactic успішно провела ключовий тестовий запуск космічного корабля VSS Unity

Рано вранці 4 серпня 2017 року компанія Virgin Galactic успішно провела черговий тестовий запуск літака-носія VMS Eve і космічного корабля VSS Unity. В цій події не було б нічого надзвичайного, якби не ряд тестів ключових систем реактивного двигуна і космічного корабля в цілому, виконаних під час цього польоту.
Зазначимо, що за останні місяці космічний корабель VSS Unity провів ряд тестових польотів. А під час останнього польоту корабель летів з повністю зарядженим, повним закису азоту баком окислювача (Main Oxidizer Tank), і резервуаром, заповненим гелієм під високим тиском. Під час польоту на космічний корабель ще не був встановлений один з головних компонентів реактивного двигуна, що працює на гранулах зі спеціального полімеру – Case-Throat-Nozzle (CTN). Його заміною виступала баластова ємність, наповнена 450 кілограмами води.
VMS Eve и VSS Unity
Космічний корабель VSS Unity відокремився від літака-носія VMS Eve на висоті 12 200 метрів. Під час спуску і проведення маневрів в повітрі були виконані всі необхідні тести систем корабля і компонентів його реактивного двигуна. Після всіх тестів космічний корабель здійснив успішну посадку на смугу космодрому в пустелі Мохаве. І, згідно з інформацією від представників компанії Virgin Galactic, перед посадкою не було виконано скидання баластної ємності, таким чином, космічний корабель вперше випробував всі навантаження, які будуть діяти на нього під час здійснення нормальних польотів.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline