Стартап Bookimed отримав $500 000 інвестицій від Українського фонду AVentures Capital
6 Грудня , 2017
Японія і Великобританія створять новітню ракету класу «повітря-повітря»
6 Грудня , 2017

Компанія Velodyne суттєво покращить «зір» безпілотних авто

Лідари забезпечують безпілотні автомобілі тривимірним зором, завдяки якому машини можуть самостійно орієнтуватись на дорогах. Одним з лідерів виробництва лідарів протягом більше десятка років залишається компанія Velodyne, яка постійно оновлює свої пристрої, що перевершують старі по багатьом параметрам. Новітня розробка компанії — 128-канальний лідар-датчик, з найвищою роздільною здатністю і найширшим діапазоном роботи.

Завдяки 128 лазерам, встановленим в корпус новинки, автомобілі з автопілотом зможуть бачити в набагато більшій роздільній здатності. Крім того, новинка сканує місцевість від трьох до десяти разів швидше попередніх лідарів, що обов’язково стане в нагоді новим і «порозумнівшим» машинам з автопілотом — їм точно знадобиться більш якісний «зір». Розробники відзначають, що, хоча їх пристрої забезпечують системи машинного зору хорошим оглядом, використовувати такі лідари краще в комплекті з камерами, радарами і GPS.

Компоненти нових лідарів почнуть виготовляти на початку 2018 року, до середини року збираються налагодити повноцінне виробництво, а в кінці 2018 року пристрої почнуть поставляти ключовим клієнтам.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline