Представлено мікрочіп, який може розділити ДНК і очистити її фрагменти
9 Червня , 2017
Україна долучиться до розробки нової технології захисту баз даних
9 Червня , 2017

Компанія Toyota представляє концепт літаючого автомобіля майбутнього

Керівництво компанії Toyota поставило за мету випустити у світ свій варіант літаючого автомобіля до початку Олімпійських Ігор 2020 року в Токіо. З цією метою компанія інвестувала 42.5 мільйони японських йен (375 тисяч доларів) в проект Cartivator, в рамках якого ведеться створення триколісного літаючого автомобіля, заснованого на багатороторній технології, яка використовується зараз у більшості безпілотників і в багатьох інших подібних проектах.
Летающий автомобиль SkyDrive #2
Одномісний транспортний засіб, що має кодову назву SkyDrive, обладнано чотирма роторами з лопатями пропелерів. Його розміри становлять 2.9 метри в довжину і 1.3 метри в ширину. З цієї точки зору SkyDrive, якщо йому судилося з’явитись на світ, стане самим маленьким у світі літаючим автомобілем.
Автомобіль SkyDrive, рухаючись по землі, зможе розвивати швидкість до 100 кілометрів на годину. А при русі по повітрю на мінімальній висоті 10 метрів, транспортний засіб зможе пересуватись вже зі швидкістю 150 кілометрів на годину.
Летающий автомобиль SkyDrive #3
Розробка літаючого автомобіля SkyDrive ведеться зусиллями групи інженерів з автомобільної та аерокосмічної галузі. Проект фінансується з багатьох джерел, включаючи і підрозділ компанії Toyota. Завдяки отриманому фінансуванню група планує закінчити створення першого дослідного зразка автомобіля SkyDrive.
І є велика ймовірність того, що саме цей дослідний зразок SkyDrive буде використаний для доставки Олімпійського вогню і підпалу гігантського факелу, встановленого на центральному Олімпійському стадіоні в Токіо.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: