Спусковий модуль Mars InSight готовий до запуску, який призначений на травень 2018 року
9 Грудня , 2017
Безпілотники-кур’єри компанії Amazon можливо будуть забезпечені функцією самоліквідації в цілях безпеки
9 Грудня , 2017

Компанія Toyota представила прототип автомобільного крісла, здатного моментально підлаштовуватись під особливості фігури людини

На Токійському автосалоні, який проходив з 28 жовтня по 5 листопада 2017 року, фахівці компанії Toyota Boshoku Corp продемонстрували дослідний зразок автомобільного крісла “Vody”, здатного моментально змінювати свою форму для того, щоб відповідати фігурі людини для забезпечення максимального комфорту. Поверхня крісла складається з 300 рухомих елементів, виготовлених зі спеціального еластомеру, кожен з яких приводиться в дію окремим електроприводом.
На виставці відповідальний співробітник компанії Toyota цікавився ростом людини і візуально оцінював її фігуру, вводячи дані в комп’ютер зі спеціальною програмою. Крісло Vody одразу ж змінювало свою форму, підлаштовуючись під конкретну людину. Більше того, під час демонстрації крісло робило своєму пасажиру “точковий масаж” з метою зняття напруги, що виникає під час особливо тривалих поїздок.

“Ми вже зараз думаємо про час, коли автомобільне крісло буде здатне оптимально підлаштовуватись під кожну конкретну людину” – пишуть представники компанії Toyota, – “Зараз це робиться практично вручну, шляхом введення в комп’ютер даних про зріст і фігуру людини. Спочатку такі дані можна буде заздалегідь вносити в спеціальний додаток на смартфоні, який буде передавати їх системі керування сидінням. А в наступних варіантах крісло отримає ряд датчиків і “розумніші” алгоритми управління, що дозволить йому підлаштовуватись під людину повністю автоматично”.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: