7 важливих навичок для роботи майбутнього
14 Липня , 2017
Google інвестує в ботів-журналістів
14 Липня , 2017

Компанія Tesla побудує найбільшу в світі літій-іонну акумуляторну батарею

Регіональний уряд Південної Австралії підписав контракт з компанією Tesla, предметом якого є будівництво буферної енергетичної системи на основі літій-іонних акумуляторних батарей. Ємність цієї гігантської батареї складе 129 МВт*год і зі слів Ілона Маска, засновника і керівника компанії Tesla, ця енергетична система стане найбільшою серед інших подібних систем у світі.
Основою нової системи стане “фірмова” технологія Tesla Powerpack. Система повинна бути здана в експлуатацію до грудня 2017 року і збереженої в ній енергії буде достатньо для постачання 30 тисяч середньостатистичних будинків. Найбільша в світі акумуляторна батарея буде підключена до вітряної електростанції Hornsdale Wind Farm, що належить французькій енергетичній компанії Neoen і знаходиться неподалік Джеймстауна, міста, розташованого в 230 кілометрах від Аделаїди.
Наявність резервного джерела енергії у даному регіоні Австралії дозволить вирішити проблему, з якою зіткнулись жителі за останні роки. Періоди тривалої посухи, що чергуються з потужними штормами, часто залишали жителів без електропостачання і таке положення справ змусило уряд прийняти належні заходи.
“Елементи Tesla Powerpack будуть заряджатись від джерела екологічно чистої відновлювальної енергії, яким є вітряна станція Hornsdale Wind Farm” – пишуть представники компанії Tesla в офіційній заяві, – “Накопичена енергія буде подаватись в енергетичні мережі в години пікового споживання, що дозволить знизити навантаження на електростанції. Крім цього, Tesla Powerpack стане резервним джерелом енергії, який підтримає роботу енергетичної інфраструктури Південної Австралії в разі стихійних лих або інших непередбачених ситуацій”.
Крім впровадження резервної системи на основі технології Powerpack, компанія Tesla займається розгортанням в тому ж регіоні Австралії індивідуальних резервних систем на основі технології Powerwall. Ці системи призначені для установки на один житловий будинок і їх використання дозволить ще більше знизити пікове навантаження на енергетичні мережі.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: