Французький робот-комірник вміє дертись по стелажах і тягати вантажі
10 Грудня , 2017
У Техасі планують побудувати стадіон на сонячних батареях
11 Грудня , 2017

Компанія TDK представляє першу твердотільну акумуляторну батарею для поверхневого монтажу

Компанія TDK Corporation почала випуск CeraCharge, першої в світі серії твердотільних акумуляторних батарей, призначених для поверхневого монтажу (SMD). В залежності від виду виконання, така батарея може витримувати до тисячі циклів зарядки/розрядки, її ємність становить 100 мікроампергодин при робочій напрузі 1.4 В. Висока динаміка роботи батареї дозволяє їй працювати в пікових режимах, віддаючи струм до декількох міліампер протягом коротких проміжків часу.
Акумулятори CeraCharge випускаються в стандартному корпусі типорозміру EIA 1812 package (4.5 x 3.2 x 1.1 міліметрів). Це дозволяє встановлювати її та пайку на друкованій платі на стандартних автоматичних лініях, що істотно знижує кінцеву вартість виготовлення електронних пристроїв.
На відміну від інших типів акумуляторних батарей, CeraCharge є твердотільною акумуляторною батареєю, в якій немає рідкого електроліту. Основою CeraCharge є багатошарова технологія, яка дозволяє об’єднати високу щільність зберігання енергії, малий об’єм батареї з досить великою електричною ємністю і високою безпекою. Адже використання твердих керамічних елементів замість електроліту повністю виключає ризик займання, вибуху або витоку електроліту.
Для збільшення ємності або робочої напруги твердотільні акумуляторні батареї CeraCharge допускають не тільки послідовне включення, але і паралельне, використання якого з батареями інших типів пов’язане з деякими труднощами.
Лінійка твердотільних акумуляторних батарей CeraCharge призначена, в першу чергу, для малоспоживаючих електронних пристроїв з розряду Інтернету Речей. Крім цього, такі акумулятори зможуть живити чіпи годинників реального часу, енергонезалежну пам’ять, Bluetooth-маяки, медичні імплантати і багато іншого.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: