Блогер показав злам захищеного паролем iPhone методом простого перебору
19 Серпня , 2017
Hyundai ставить на електромобілі: Kona і Genesis з запасом ходу 500 км стануть першими
19 Серпня , 2017

Компанія Slooh надає всім можливість заглянути в глибини космосу в режимі прямої трансляції

Компанія під назвою Slooh вже відома деякий час в певних колах тим, що вона на умовах платної підписки надає можливість заглянути в глибини Всесвіту в режимі прямої трансляції з декількох телескопів. Але починаючи з 7 серпня цього року, керівництво вирішило змінити політику роботи компанії і тепер поспостерігати за затемненнями, планетами, місяцями, астероїдами і кометами може кожен бажаючий, комп’ютер якого під’єднаний до Інтернету. Для цього необхідно лише пройти нескладну процедуру реєстрації на сайті компанії Slooh.
Компанія Slooh володіє сімома телескопами, розташованими на Канарських островах, і трьома телескопами в Чилі. Крім цього між компанією Slooh і деякими обсерваторіями укладені домовленості про використання телескопів цих обсерваторій. В рамках безкоштовного аккаунта кожен охочий зможе спостерігати за глибинами космосу максимум 20 годин на день, відвівши на сон та інші потреби 4 години, що залишилось.
Але тим, хто хоче серйозно “зануритись” в астрономію, компанія Slooh пропонує два варіанти передплати. Передплата Slooh Apprentice ($4.95) і передплата Slooh Astronomer ($24.95) надають користувачам можливість керування телескопами і наведення їх на цікаві космічні об’єкти. Безкоштовний аккаунт не надає можливостей керування телескопами, але він надає всім людям унікальну можливість зазирнути в космос, зробити знімки і побачити багато цікавого, попиваючи при цьому каву і не встаючи зі свого крісла.

Першоджерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline