Останні години зонду «Кассіні»
15 Вересня , 2017
Створені модульні роботи, здатні самостійно об’єднуватись в складні, багатофункціональні і самовідновлювані формування
16 Вересня , 2017

Компанія Rolls-Royce створить безпілотний військовий корабель

Назва компанії Rolls-Royce найчастіше асоціюється у нас з нечувано дорогими автомобілями для мільярдерів. Знаменитий британський виробник авто, двигунів для суден і літаків, енергетичного обладнання, заснований в 1906 році, на сьогоднішній день має капіталізацію в розмірі понад 10 мільярдів фунтів стерлінгів. Керівництво компанії днями оприлюднило плани по створенню унікального безпілотного судна, обладнаного за останнім словом техніки.

60-метровий корабель зможе розганятись до максимальної швидкості 25 вузлів (46 км/год), пропливати за раз до 3500 морських миль і виконувати важливі (в тому числі і військові) місії тривалістю до 100 днів, включаючи патрулювання, переслідування, спостереження, пошук мін і так далі. Рухова установка включає в себе два генератори Rolls-Royce MTU 4000 і забезпечує судно 4 мегаватами електроенергії. Масив сонячних панелей здатний живити акумулятори на протязі тривалого часу.

Судно обладнане величезною кількістю сучасних технологій, включаючи штучний інтелект, невелику армію безпілотних дронів, а також масив різноманітних сенсорів, необхідних для орієнтації корабля в просторі. Корабель зможе самостійно виявляти інші судна і, якщо цього вимагає бойове завдання, уникати зустрічей з ними. Спеціальне обладнання дозволить кораблю виявляти навіть підводні човни противника, що зачаїлись на великій глибині.

Творці майбутнього корабля впевнені, що безпілотні судна навряд чи зможуть замінити судна під управлінням людей в найближчому майбутньому. Але їх цілком можна впровадити у військовий флот, тим самим серйозно заощадивши на управлінні кораблем, а також знизивши ризики, пов’язані з людським фактором. Поки про кораблі більше майже нічого не відомо, але компанія Rolls-Royce обіцяє оприлюднити більше подробиць в найближчі місяці.

LEU
LEU

1 Коментарій

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline