Daimler показав власну «Гігафабрику» з виробництва батарей для електромобілів
23 Травня , 2017
Boom Supersonic – гіперзвуковий пасажирський авіалайнер, який буде літати в два рази швидше звуку
24 Травня , 2017

Компанія NVIDIA представляє Project Holodeck – нову систему віртуальної реальності

На виставці  GTC 2017, що проходила нещодавно, президент компанії NVIDIA Хуань Женьсен (Jensen Huang) представив увазі широкої громадськості новий проект компанії під назвою Project Holodeck. У демонстрації можливостей системи віртуальної реальності взяли участь кілька людей, в тому числі і Крістіан фон Кенігсегг (Christian Koenigsegg). А ключовим моментом демонстрації був віртуальний автомобіль, промальовування якого було виконано за допомогою 50 мільйонів полігонів, що представляє собою точну цифрову копію реального автомобіля, вартістю 1.9 мільйони доларів, обладнаного 1500-сильним двигуном і здатного розганятись до 400 кілометрів на годину.
Демонстрація можливостей системи Project Holodeck показала, що компанія NVIDIA бачить в реалістичній віртуальної реальності можливості для простих людей зробити і відчути те, що в справжньому житті лежить поза межами їх можливостей чи просто їм не по кишені.
Деякі з моментів демонстрації системи віртуальної реальності дуже сильно перегукуються зі сценами з науково-фантастичного фільму “Матриця” 1997 року, хоча представники компанії NVIDIA прямо про це не говорять. А віртуальні “аватари” учасників демонстрації одягнені в якісь футуристичні роботизовані костюми, доречні для наступної серії фантастичного фільму “Трон”.
Система NVIDIA Project Holodeck #2
Найбільш вражаючим моментом демонстрації можливостей системи став момент, коли віртуальний персонаж почав “просвічувати рентгенівським ліхтариком” кузов автомобіля Koenigsegg, відкриваючи глядачеві тисячі окремо промальованих складових частин, що є для використовуваного програмного забезпечення для тривимірного моделювання одним з найбільш складних і об’ємних завдань. Але представники NVIDIA стверджують, що використані ними програми ще далекі від свого остаточного вигляду. А система, Project Holodeck, коли вона вже почне наближатись до кінцевого вигляду, буде мати набагато ширші можливості, ніж її продемонстрований дослідний варіант.
Хуань Женьсен пообіцяв, що компанія випустить першу версію системи Project Holodeck до вересня цього року. Швидше за все це буде одна з альфа – або бета-версій, але можливості якої вже будуть наближені до можливостей остаточного варіанту системи.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline