Найшвидший квадрокоптер в світі
17 Липня , 2017
В Китаї розпочата 200-денна симуляція проживання на іншій планеті
17 Липня , 2017

Компанія Moller продає старий літаючий автомобіль, щоб створити новий

Сьогодні в інтернеті можна зустріти десятки стартапів, що пропонують концепти літаючих автомобілів. Про їх серійний випуск і продаж говорити ще зарано. І все ж придбати літаючий автомобіль вже можна.

Компанія Moller оголосила про продаж на eBay розробленого 16 років тому прототипу літаючого автомобіля Skycar M 400, правда, з однією істотною обмовкою: літати на ньому поки що все одно не можна, оскільки відсутні відповідні дозволи на польоти. Однак засновник компанії Пол Моллер пообіцяв допомогти у їх оформленні потенційному покупцеві. Не виключено також, що автомобіль можуть придбати просто в якості експоната приватної колекції.

Skycar M 400

Компанія Moller – далеко не новачок в авіабудуванні. Вона була створена більше як півстоліття тому і зараз переживає далеко не найкращі часи, перебуваючи, по суті, на межі банкрутства. Своє дітище – Skycar M 400, вона сподівається продати за 5000000 доларів, а виручені кошти вкласти в створення нового літального апарату у вигляді літаючої тарілки – Neuera 200. На жаль, бажаючих придбати перший літаючий ретро-автомобіль поки немає.

Картинки по запросу Neuera 200

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: