Ілон Маск готовий представити свій план по об’єднанню мозку і комп’ютера
18 Квітня , 2017
Офіційно: Apple буде тестувати безпілотні автомобілі в Каліфорнії
18 Квітня , 2017

Компанія Mitsubishi Electric створила мініатюрного робота, призначеного для інспекції стану конструкції електричних генераторів

Фахівці компанії Mitsubishi Electric створили мініатюрного робота, товщина якого не перевищує 20 міліметрів, що призначений для проведення інспекції стану конструкції електричних генераторів і електродвигунів великої потужності. Невелика товщина цього робота і спеціальна система переміщення, дозволяють цьому пристрою пересуватись всередині зазору між статором і ротором, що позбавляє обслуговуючий персонал необхідності проведення дорогої і часоємкої операції з демонтажу ротора.
Инспекция электрического генератора
На проведення інспекції традиційним методом, що передбачає демонтаж ротора, потрібно близько 30-35 днів, а періодичність таких інспекцій становить чотири роки. Використання мініатюрного робота для даних цілей дозволяє скоротити час інспекції до шести днів.
Для проведення інспекції у робота є невеликий ударний механізм, камери і кілька спеціалізованих датчиків. За рахунок використання декількох інноваційних технологій і рішень “кулак” ударного механізму б’є по поверхні з силою, яка в 10 разів перевершує силу удару звичайного пристрою, що використовується при традиційній інспекції. Велика сила удару в сукупності з високочутливими датчиками вібрації та спеціалізованим програмним забезпеченням дозволяють виміряти щільність матеріалу клину статора з точністю в п’ять рівнів градації. Для порівняння, звичайний вимірювальний прилад проводить подібні вимірювання щільності з точністю в три градації.
Ударный механизм робота
Ще одним відмітним вузлом робота-інспектора є його руховий механізм, що складається з плоскої пластини і тонкої рухомої стрічки. Цей механізм дозволяє роботові пересуватися, створюючи мінімальний рівень вібрації, яка не впливає на точність вимірювань, що проводяться роботом.
Конструкція робота розрахована на проведення інспекції конструкції всіх середньо – і великогабаритних електричних генераторів компанії Mitsubishi Electric і деяких генераторів виробництва інших компаній. Завдяки більшій точності проведених роботом вимірювань, інспекційні заходи можуть проводитись рідше. В результаті, використання мініатюрних роботів-інспекторів Mitsubishi Electric дозволить значно скоротити експлуатаційні витрати і збільшити надійність потужних електричних генераторів.
Двигательная система робота

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline