Новий спеціалізований чіп дозволить оснастити функціями розпізнавання мови навіть самі маленькі електронні пристрої
5 Квітня , 2017
Китайці створили електричний клон Volkswagen up ціною в $5 тис
6 Квітня , 2017

Компанія Kniterate створила машину для «друку» одягу

Зараз складно здивувати кого-небудь черговим 3D-принтером. Багато подібних пристроїв вже давно вміють друкувати складні і великі конструкції, деякі, навпаки, спеціалізуються на чомусь мініатюрному, а ось надрукувати пристойний шарф або джемпер ні один з них не може. У Kniterate вирішили виправити це непорозуміння і почали збір коштів на Kickstarter, щоб випустити 3D-принтер» для одягу.

Машина вміє в’язати з вовни, бавовни та інших матеріалів, при цьому, щось просте, наприклад, шарф або рушник, вона зможе зробити самостійно, не вдаючись до допомоги людини. Більш складні у виконанні речі потребуватимуть втручання оператора.

Для тих, кому подобається придумувати власний дизайн речей, розробники апарату випустять спеціальний додаток для смартфонів, в якому можна буде обрати тип рядків і додати одягу візерунки і написи.

Збір грошей на реалізацію ідеї проходить ударними темпами. Розробники вже змогли зібрати в два з гаком рази більше, ніж їм потрібно було спочатку. Більше того, незважаючи на високий цінник в 4500 доларів, перша партія верстатів вже розпродана. Всім іншим пропонується вступити в другу чергу. Відвантажувати пристрій планують вже в наступному, 2018 році.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline