Замість позаземного життя, можливо, краще шукати позаземні технології?
15 Травня , 2017
Lyrebird – мовний синтезатор на основі штучного інтелекту, який здатний відтворити будь-який голос
15 Травня , 2017

Компанія Improbable планує створити реальний аналог “Матриці”, масштабну цифрову модель реального світу

Молода компанія Improbable з Великобританії, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення для віртуальних світів, нещодавно отримала фінансування у розмірі 502 мільйонів доларів від відомої японської компанії SoftBank. Але найцікавішим є те, що метою настільки величезної інвестиції є створення свого роду аналогу “Матриці”, найбільшої і найбільш точної на сьогоднішній день цифрової моделі навколишнього світу.
Компанія Improbable була організована в 2012 році Германом Нарулою (Herman Narula) і Робом Вайтхедом (Rob Whitehead), випускниками Кембриджського університету. Як вже згадувалось вище, компанія спеціалізується на розробці програмного забезпечення, що дозволяє створювати і “оживляти” складні та інтерактивні віртуальні світи. Зараз розроблені технології вже використовуються в комп’ютерних іграх, але складний світ створюваної “Матриці” буде використовуватись урядовими організаціями і підприємствами промислового сектору для проведення різних експериментів у віртуальній реальності.
Основний програмний продукт, що випускається компанією Improbable, називається SpatialOS, на базі якого вже зроблені деякі комп’ютерні ігри, такі, як Worlds Adrift і MetaWorld. Але ця система є гнучкою і масштабованою, при бажанні, її можна запускати на ресурсах, як окремих серверів, так і цілих кластерних обчислювальних систем, у надрах яких і буде існувати створювана “Матриця”.
“Зараз ми вже працюємо над деякими проектами спільно з телекомунікаційними компаніями, урядовими та промисловими організаціями” – пишуть представники компанії Improbable, – “У рамках цих проектів створюються детальні моделі віртуальних світів, до яких використовуються реальні дані і які максимально близькі до реального світу. Нова ж модель дозволить виробляти більш складне і комплексне моделювання багатьох взаємопов’язаних аспектів існування людської цивілізації, транспортної інфраструктури, телекомунікаційних мереж, забезпечення роботи парків автономних транспортних засобів і т. п.”

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline