Китайський мініатюрний електромобіль SEV буде возити туристів в Парижі
7 Грудня , 2017
Сонячні навіси виробляють чисту енергію і питну воду
7 Грудня , 2017

Компанія Ілона Маска показала карту тунелів під Лос-Анджелесом

The Boring Company, заснована Ілоном Маском, представила карту, яка ілюструє заплановану мережу тунелів під Лос-Анджелесом.

Вічно завантажені дороги — ось одна з головних причин, через які Маск вирішив заснувати The Boring Company і побудувати ряд тунелів під Лос-Анджелесом. Ці підземні споруди будуть обладнані електричними платформами, які зможуть перевозити машини зі швидкістю 241 км/год. При цьому пасажири без свого автомобіля зможуть подорожувати на спеціальних громадських потягах, які курсуватимуть в тунелях. Крім того, з часом, як очікують в The Boring Company, тунелі будуть використовуватись для Hyperloop — проекту вакуумних потягів, здатних розганятись до 1 125 км/год.

Спочатку компанія планує побудувати 10-кілометровий тунель, що дозволяє зробити необхідні тести, щоб в подальшому отримати дозвіл від міської влади для розширення тунелів і використання їх в якості громадського транспорту.

На представленій The Boring Company карті можна побачити заплановану мережу тунелів. Червоним кольором позначено експериментальний тунель (який повинен підтвердити працездатність концепції) для проведення тестів. Синім кольором показані можливі шляхи розширення мережі тунелів, якщо їх визнають придатними для громадського використання.

The Boring Company вже прорила 150-метрову ділянку тунелю. Маск також сподівається побудувати тунелі під Чикаго, Нью-Йорком і Вашингтоном.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: