Безпілотники-кур’єри компанії Amazon можливо будуть забезпечені функцією самоліквідації в цілях безпеки
9 Грудня , 2017
Nvidia представила Titan V — найпотужнішу відеокарту в світі
10 Грудня , 2017

Компанія Hyundai будує батарею, в півтора рази більшу, ніж мега-батарея Tesla в Південній Австралії

Акумуляторній батареї, побудованої компанією Tesla в районі вітряної електростанції Хорнсдейл в Південній Австралії, вірогідно, не судилось довго носити титул найбільшої в світі літій-іонної акумуляторної батареї. В даний час фахівці компанії Hyundai Electric and Energy Systems ведуть будівництво нової батареї, потужністю 150 МВт, що майже на 50 відсотків більша потужності батареї компанії Tesla. І, згідно наявної інформації, батарею компанії Hyundai буде введено в експлуатацію приблизно через три місяці, в лютому наступного року.
Будівництво нової батареї, яке оцінюється в 45 мільйонів американських доларів, ведеться компанією Hyundai на замовлення корейської металургійної компанії Korea Zinc. Ця батарея зводиться поруч з очисною фабрикою Korea Zinc в Ульсані і вона буде забезпечувати всі енергетичні потреби даного підприємства.
Відзначимо, що компанія Hyundai Electric була створена лише у 2017 році в якості дочірньої компанії Hyundai Heavy Industries. Цим самим керівництво Hyundai забезпечило компанії вихід на світовий ринок систем зберігання енергії, оборот якого склав 2.6 мільярда доларів в минулому році і оборот якого, згідно з прогнозами, складе 29.2 мільярда доларів до 2025 року.
Пульт управления батареей
Нещодавно фахівці компанії Hyundai Electric закінчили спорудження та введення в експлуатацію системи зберігання енергії, ємністю 51.5 МВт*год. Ця система забезпечує роботу штаб-квартири компанії Hyundai Heavy Industries в Ульсані і роботу кількох невеликих підприємств компанії, розташованих неподалік. За час роботи системи вона вже не раз продемонструвала свою ефективність, суттєво підвищивши сумарний показник ефективності використання енергії в цілому.
“Глобальний енергетичний ринок змінюється дуже швидко через появи нових відновлюваних джерел екологічно чистої енергії та через відмову від деяких типів традиційних “брудних” джерел” – розповідає Юнг Янг-Джулі (Jung Young-jul), президент компанії Hyundai Electric, – “І ми пропонуємо на цьому ринку ряд найсучасніших і конкурентоспроможних систем, в основі яких лежать найостанніші енергетичні технології і отриманий нами досвід”.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: