General Motors планує запустити сервіс роботаксі в 2019 році
2 Грудня , 2017
Віртуальна виставка перенесе туристів до майстерні великого митця
3 Грудня , 2017

Компанія Honda обіцяє створити до 2022 року електричний автомобіль, батарея якого буде заряджатись за 15 хвилин

Коли перед людиною постає питання вибору між купівлею звичайного або електричного автомобіля, то побоювання, пов’язані з обмеженою ємністю акумуляторних батарей і обмеженим запасом ходу, виступають далеко не на користь останнього варіанту. Сумніви потенційного покупця посилюються ще й досить великим часом, потрібним для повної зарядки акумуляторних батарей електричного автомобіля. Над вирішенням цієї проблеми працюють фахівці компанії Honda, і деякі з досягнутих ними успіхів дозволяють керівництву компанії обіцяти, що до 2022 року їх зусиллями на світ з’явиться автомобіль, батареї якого можна буде повністю зарядити лише за 15 хвилин. Для порівняння, найшвидшим по швидкості зарядки батарей сучасним автомобілям потрібно близько півгодини для того, щоб наповнити батареї до рівня 80 відсотків від їх повної ємності.
Згідно наявної інформації попереднього плану, електричні автомобілі, які з’являться до 2022 року, будуть здатні долати на одному заряді батарей відстань 240 кілометрів. Ключовим моментом у цих автомобілів стануть нові високоефективні і високопродуктивні акумуляторні батареї, здатні дуже швидко приймати енергію і віддавати її в разі необхідності. Розробка таких батарей ведеться вже зараз і в цій справі задіяні фахівці однієї з відомих компаній, які займаються виробництвом акумуляторних батарей. На жаль, назва компанії-партнера поки тримається в секреті керівництвом компанії Honda.
Другим ключовим моментом є максимальне зниження ваги кузова та інших вузлів автомобіля, плюс нова ефективна система керування і розподілу енергії, що дозволить ще збільшити запас ходу на одному заряді батарей.
Але для того, щоб забезпечити швидку зарядку акумуляторних батарей електричних автомобілів, буде потрібно ще дещо. Більшість зарядних станцій, встановлених в Японії та інших країнах, можуть забезпечити потужність зарядки на рівні 150 кВт, чого явно замало для забезпечення швидкої зарядки. Тому уряд Японії вже затвердив план, згідно з яким до 2020 року потужність якщо не всіх, то більшості зарядних станцій буде збільшено до 350 кВт. А в Європі до 2020 року планується установка декількох тисяч нових потужніших зарядних станцій.
Керівництво компанії Honda сподівається, що функція швидкої зарядки батарей електричних автомобілів і збільшення запасу ходу сприятливо вплине на динаміку процесу виходу електричних автомобілів на масовий ринок. І, згідно з деякими прогнозами, частка електричних автомобілів на світовому ринку повинна скласти 4.6 відсотка до 2035 року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: