Американська компанія перетворить звичайні дрони в снайперів
21 Серпня , 2017
Лозино-Лозинський Гліб Євгенович. «Хто сильний у космосі, той сильний і на Землі…»
21 Серпня , 2017

Компанія Ford запатентувала знімні кермо і педалі для автономних автомобілів

Незважаючи на те, що на ринку все ще немає повністю автономних автомобілів, великі автоконцерни всерйоз замислюються про майбутнє цього напряму. Багато іменитих виробників авто так чи інакше працюють над створенням систем автопілота або ж розробляють нові моделі, що дозволяють водієві лише частково контролювати поїздку. Спостерігаючи за цим процесом, стає зрозуміло, що в майбутньому можна буде повністю позбутись таких звичних елементів керування, як кермо і педалі. Концерн Ford, наприклад, навіть оформив відповідний патент.

На сьогоднішній день чинне законодавство наполягає на тому, щоб будь-який безпілотний автомобіль, яким би безпечним він не був, в обов’язковому порядку обладнувався кермом і педалями. На той випадок, якщо електроніка раптом дасть збій і людині знадобиться взяти керування на себе. Але позбавлення від класичних елементів керування, як вважає багато фахівців, це лише питання часу. Великі виробники автомобілів прекрасно це розуміють. Компанія Ford зареєструвала патент, в якому описуються повністю знімні педалі і кермо. Обережний варіант передбачення: щось проміжне між традиційними авто і тим, що нас чекає в майбутньому.

Патент був поданий на розгляд ще в лютому 2016 року, а офіційно зареєстрували його лише 10 серпня. Рішення, запропоноване Ford, далеке від ідеального. Адже у випадку, коли кермо буде знято, інженерам доведеться придумати, куди помістити дублюючу подушку безпеки. Для інтеграції такої технології салон автомобіля доведеться придумувати заново. Багато чого потрібно буде прорахувати і змінити. Надто вже сильно людство звикло до керма і педалей і занадто багато крутиться саме навколо цих двох механізмів.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline