Walker: перший в світі повноцінний робот-дворецький
11 Січня , 2018
Boeing побудувала гігантський дрон, здатний перевозити вантаж вагою 225 кг
11 Січня , 2018

Компанія Fisker продемонструвала прототип серійного електромобіля EMotion

Компанія Fisker представила, нарешті, робочий прототип свого електромобіля EMotion. Перший неробочий прототип авто був показаний публіці ще в 2016 році, але з тих пір компанія лише показувала каламутні тизери. Але, незважаючи на складнощі, цього разу розробники змогли укластись у відведений час і представили новинку на виставці CES 2018 в Лас-Вегасі.

Автомобіль обладнано батареями LG Chem з запасом ходу 400 миль (640 км) за 9 хвилин він здатен відновити запас на 127 миль (200 км). EMotion будуть збирати в США. Де саме — обіцяють розповісти пізніше, швидше за все, ближче до літа.

За словами глави компанії, автомобіль збираються запустити в серійне виробництво за ціною в 130 тисяч доларів за модель у базовій комплектації. На презентації автомобіля в ході виставки CES 2018 Фіскер не скупився на щедрі епітети, підкреслюючи емоційний дизайн автомобіля, але не забував приділяти увагу і технологічним інноваціям, що застосовуються при створенні автомобіля.

Глава Fisker повідомив, що його компанія буде випускати і бюджетні електрокари, які зможуть скласти конкуренцію Tesla Model 3. Ці машини будуть мати набагато скромніші характеристики, але відмінно підійдуть для поїздок по місту. Анонс нової моделі відбудеться пізніше цього року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: