Мініатюрний “дирижабль-робот” буде досліджувати порожнечі історичних пам’яток та пам’яток архітектури
25 Грудня , 2017
Гігантський акумулятор Ілона Маска вперше пригодився
26 Грудня , 2017

Компанія Elroy air створює літаючу вантажівку з автопілотом

Стартап Elroy air з Сан-Франциско розробляє безпілотні вантажні дрони, здатні перевозити до 70 кілограмів на відстань до 300 кілометрів. Згідно із задумом розробників, їх дітище дозволить вирішити проблеми з доставкою гуманітарної допомоги і посилок у віддалені райони і зможе стати хорошою альтернативною невеликим дронам, які частіше потребують ремонту і нездатні літати на такі довгі дистанції.

Поки Amazon патентує різні ідеї, пов’язані з доставкою невеликими літальними апаратами, інші компанії-розробники БПЛА мислять глобально: не кожен вантаж зможе поміститись у вантажний відсік мініатюрного літального апарату. Великий же дрон цілком здатний впоратись з таким завданням. Крім того, маленький і легкий дрон можна без зламати, тоді як до великого апарату вандали побояться навіть наблизитись.

Дрон від Elroy Air називається Aluminum Falcon і за своїми розмірами досягає величини невеликого літака. Згідно з розрахунками розробників, швидкість безпілотника зможе досягати 160 кілометрів на годину. Прототип апарату оснащений лідарами, камерами і іншими датчиками, які забезпечать йому безпечний і швидкий політ зі складу до пункту призначення. Aluminum Falcon обладнаний гібридним двигуном і здатний вертикально злітати і сідати.

Одна з ключових особливостей Aluminum Falcon полягає в тому, що не лише сам безпілотник, але і вантажний контейнер буде обладнаний програмою штучного інтелекту, що дозволить йому здійснювати «розумне завантаження» і злітати лише після того, як вантажний відсік буде повністю заповнений. Доставивши всі посилки, дрон буде отримувати з трюму сигнал і повертатись на базу.

Здатність покрити відстань 300 кілометрів дозволить Aluminum Falcon не конкурувати з далекобійниками, спокійно розвозячи вантажі на невеликі відстані по повітрю. Крім того, відносно невеликі розміри ніяк не позначаться на здатності БПЛА переміщатись в повітрі над містом — Aluminum Falcon завдяки своєму ШІ зможе легко маневрувати між висотками, деревами і дротами.

Повноцінний робочий прототип розробники планують представити вже до літа 2018 року, а через пару років випробувань сподіваються запустити масове виробництво.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: