Мікроракети для великого космосу: чи стане орбіта територією приватників?
16 Серпня , 2017
Армія дронів буде висаджувати в М’янмі по 100 тисяч дерев на день
16 Серпня , 2017

Компанія DeLorean планує випустити двомісний літак

Назва DeLorean асоціюється у людей, в основному з чудовою трилогією фантастичних фільмів режисера Роберта Земекіса «Назад у майбутнє». За сценарієм ексцентричний вчений зібрав з автомобіля марки DeLorean DMC-12 машину часу і відправився з нею в минуле, а потім і в майбутнє. Після відвідування майбутнього, до речі, автомобіль обзавівся баком, здатним перетворювати на паливо будь-яке сміття, а також здатністю літати. Що ж, схоже, що компанія DeLorean дійсно хоче створити літаючий транспортний засіб.

DeLorean Aerospace, заснована в 2012 році Полом ДеЛоріаном, оголосила про початок роботи над проектом літального апарату вертикального зльоту і посадки під кодовою назвою DR-7. Літак обладнаний двома великими гвинтами, а також інтегрованою системою автономного керування, впоратись з якою зможе навіть пілот з мінімальними навичками. Довжина літака складає 6 метрів, а розмах крил у розкладеному стані – 5,6 метрів (у складеному – 2,3 метра). Літак цілком можна припаркувати у звичайному гаражі, розрахованому на традиційний автомобіль.

Два гвинта не тільки піднімають транспортний засіб в повітря, але також здатні повертатись навколо своєї осі, переміщаючи його в заданому напрямку. DR-7 буде здатна розвивати максимальну швидкість до 386 км/год при крейсерській швидкості 241 км/год, Максимальна дистанція польоту від одного заряду акумуляторів складе 193 кілометри. Керівництво компанії бачить для свого дітища велике майбутнє, як у вигляді приватних транспортних засобів, так і в сфері міського літаючого таксі. Ну а як все обернеться насправді – ми побачимо через кілька років, коли DR-7 надійде у вільний продаж.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline