Відеоролик, який демонструє термоядерний синтез
18 Липня , 2017
Ганна Новосад, яка відкриває науковцям “Горизонт”
18 Липня , 2017

Компанія BMW приєднується до участі в гонках Formula-E

Представники компанії BMW, оголосили про те, що компанія приєднується до участі в перегонах електричних автомобілів Formula-E. Зі слів представників компанії, цей крок є логічним наслідком розширення лінійки електричних автомобілів, які випускає бренд. Участь в гонках буде свого роду полігоном, на якому будуть відпрацьовані деякі з технологій, зокрема, новий тип трансмісії, який буде згодом використовуватись на серійних автомобілях BMW i8. Для участі в гонках Formula-E компанія BMW зібрала команду Andretti, яка і буде виступати далі від імені компанії.
“Цей проект, участь в гонках Formula-E, стане для нас джерелом нових технологій” – розповідає Клаус Фрехліч (Klaus Frohlich), член правління компанії BMW, – “Ми будемо використовувати ці гонки в якості випробувальної та дослідницької лабораторії, яка буде тестувати технології в самих екстремальних умовах”.
Логотип команды Andretti
Компанія BMW є не єдиним німецьким автовиробником, який бере участь в гонках Formula-E. У минулому році компанія Audi оголосила про те, що вони залишають гонки на виживання World Endurance Championship і фокусують свої зусилля на участь в гонках Formula-E. А компанія BMW мала намір почати брати участь в гонках Formula-E з 2016 року, але, зі слів керівництва компанії, вони вичікували введення деяких змін в правила проведення перегонів.
“Зміни в правилах, які ми очікували, почнуть діяти вже в п’ятому сезоні гонок” – розповідає Йенс Маркардт (Jens Marquardt), директор компанії BMW Motorsport, – “Ці зміни стосуються, насамперед, технічних вимог до автомобілів. І після цього технології і рішення, випробувані на гоночних автомобілях, можна буде переносити на серійні автомобілі практично без змін. І зараз наші колеги з конструкторського, виробничого відділу і фахівці BMW Motorsport працюють разом над розробкою принципово нового типу електричної трансмісії”.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: