Boeing побудувала гігантський дрон, здатний перевозити вантаж вагою 225 кг
11 Січня , 2018
Складський робот-помічник ARMAR-6
12 Січня , 2018

Компанія Asus розробила лінзи, що маскують простір між моніторами

Вивід зображення з відеоігор відразу на кілька моніторів (найчастіше – на три) стало буденністю для багатьох сучасних геймерів. Але рамки навколо дисплеїв створюють не найприємніший розрив картинки, заважаючи і відволікаючи від ігрового процесу. Очі постійно натрапляють на ці проміжки, що дещо псує приємні враження. І в компанії Asus чудово розуміють, що з цим явищем потрібно боротись. Саме тому інженери компанії розробили особливі лінзи, здатні замаскувати простір між моніторами і їх рамки.

Лінзи випустила не сама компанія Asus, а її підрозділ, що спеціалізується на створенні різних ігрових пристроїв – Republic of Gamers. Набір з двох незвичайних пристроїв отримав назву Bezel-free Kit і являє собою дві накладні вертикальні лінзи з тримачами, які розміщаються між трьома моніторами, розташованими впритул один до одного. Лінзи заломлюють світло таким чином, щоб зробити рамки моніторів невидимими для користувача, тим самим зливаючи зображення з трьох екранів в одну суцільну картинку.

Слід мати на увазі, що кут між моніторами має становити 130 градусів – така вимога потрібна для правильного заломлення світла. Ніякого додаткового програмного забезпечення лінзи не вимагають і працюють «прямо з коробки»: просто дістав, закріпив на моніторах і радієш новому безрамковому життю. Asus стверджує, що лінзи сумісні не лише з її власними моніторами, але і з моніторами більшості сучасних виробників. Поки не була названа вартість пристроїв, а також дата їх появи у продажу, однак виробник запевняє, що це станеться протягом 2018 року.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: