Tesla розробила компактну “міську” версію Supercharger
13 Вересня , 2017
Нові сонячні елементи з перовскіту створені вченими, натхненними оком мухи
14 Вересня , 2017

Компактний електромобіль Mercedes-Benz Concept EQA дебютував у Франкфурті (відео)

Суббренд Mercedes EQ отримав другу модель у вигляді концепту повністю електричного автомобіля EQA. Новий прототип дебютував на Франкфуртському автосалоні 2017 і демонструє бачення німецької марки майбутнього автопрому в сегменті компактних авто.

Дводверний електрокар EQA отримав компактні розміри, порівнянні з моделями Mercedes A-Class. Як заявляє виробник, «реальний запас ходу автомобіля становить 400 км, що забезпечується акумуляторною батареєю ємністю 60 кВт/год. Повний привід концепту включає два електродвигуни сумарною потужністю 268 к. с. (200 кВт), що дозволяють розганятись з нуля до 100 км/год за 5 секунд.

Mercedes-Benz EQA

Футуристичний хетчбек обладнали можливістю бездротової зарядки, а також стандартними способами «плавної» (змінним струмом) і швидкої зарядки (постійним струмом), яка дозволяє поповнити запас батареї на відстань у 100 км за 10 хвилин.

Электрокар Mercedes-Benz EQA

Замість світлодіодів в фарах головного світла електромобіля EQA використовуються волоконні лазери, в яких активним елементом є оптичне скловолокно. Їх дизайн нагадує мідну обмотку електродвигуна, а анімація — проходження електричного імпульсу.

EQA

Силова установка електрохетчбеку працює в двох режимах — Sport і Sport Plus, які розрізняються величиною крутного моменту, що направляється на передню вісь. Чорна панель передньої частини виступає в ролі віртуальної решітки радіатора і змінює свій вигляд в залежності від режиму. В режимі Sport — це синє «палаюче крило», в Sport Plus — червоні вертикальні планки в стилі решітки Panamericana, як у Mercedes-AMG GT.

Хоча характеристики і дизайн «електромобіля майбутнього» від Mercedes не є остаточними (як і у будь-якого концепткару), в компанії говорять, що він виступає провісником майбутньої серійної моделі. І сумніватись в цьому особливого приводу немає, оскільки днями Daimler зробив гучну заяву про електрифікацію всіх версій своїх автомобілів.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline