Google створить у Франції наукову групу по дослідженню ШІ
24 Січня , 2018
Приватна китайська компанія випустить дрон вантажопідйомністю 20 тонн
25 Січня , 2018

Колишній співробітник Toyota розробив плаваючий електромобіль

Японський винахідник Хідео Цурумакі працював у Toyota, але після цунамі, що накрило узбережжя Японії в 2011 році, звільнився з компанії і вирішив створити плаваючий автомобіль, який у разі повторної повені допоможе власнику врятуватись.

Після звільнення з Toyota Цурумакі протягом двох років створював невеликий прототип електромобіля Fomm, здатний плавати. Демонстраційний зразок авто дозволив йому залучити інвесторів, які виділили інженеру гроші на подальшу розробку. Зараз він працює над четвертим прототипом електромобіля, який здатний проїхати на одному заряді до 160 кілометрів на швидкості до 80 кілометрів на годину. Ще одна особливість авто — змінні батареї, розташовані під кожним з чотирьох сидінь — так інженери вирішили проблему з рівновагою на воді. Машина пливе по воді за допомогою водометного двигуна, а повертає завдяки колесам особливої конструкції.

Зараз розробники намагаються здешевити автомобіль, щоб його ціна в підсумку не відрізнялась від вартості звичайної машини, адже далеко не кожен покупець погодиться сильно переплачувати за навороти, якими, можливо, жодного разу так і не скористається. Але автомобілі з перших партій все одно будуть коштувати досить дорого, цінник буде починатися від 18 тисяч доларів.

Про майбутній серійний випуск Цурумакі домовився з заводом в Таїланді, де збирається випускати до десяти тисяч авто-амфібій на рік.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: