Створена нешкідлива для людей ультрафіолетова лампа, що вбиває грип
15 Лютого , 2018
EagleRay: дрон, здатний однаково добре плавати під водою, і літати
17 Лютого , 2018

Колишній співробітник Tesla побудує європейського конкурента Gigafactory

 

Компанія Northvolt, заснована колишнім співробітником Tesla Пітером Карлсоном, отримала кредит у 62,9 млн доларів для початку будівництва величезної фабрики з виробництва літій-іонних батарей в Швеції.

У 2014 році Tesla почала будівництво заводу Gigafactory в Норфолці, штат Невада. Коли воно буде завершено, компанія очікує, що фабрика зможе виробляти акумуляторні елементи загальною ємністю 35 гігават-годин, тим самим практично подвоївши світове виробництво батарей.

Пітер Карлсон (Peter Carlsoon), глава Northvolt і колишній співробітник компанії Tesla, збирається побудувати схожий на Gigafactory завод в Європі, і кілька днів тому, як передає Futurism, інвестиційний банк Євросоюзу схвалила кредит 62,9 млн доларів, необхідний для початку будівництва. Завод Northvolt планується побудувати в місті Вестерос, Швеція.

Якщо все піде за планом, компанія Карлсона сподівається завершити будівництво в 2023 році. У Northvolt заявляють, що фабрика зможе виробляти на рік акумуляторні елементи загальною ємністю 32 гігават-години, що зробить її найбільшим заводом з виробництва літій-іонних батарей в Європі.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: