Вчені запропонували використовувати недопалки як сховища водню
4 Листопада , 2017
Американський стартап збільшить швидкість 3D-друку в 50 разів
6 Листопада , 2017

Кольорове облицювання Kromatix перетворить будівлі в сонячні електрогенератори

Схоже, сонячна черепиця Ілона Маска надихнула і інших розробників, які вирішили піти далі і розвинути технологію. Так, в ОАЕ створили скляні панелі, здатні збирати сонячну енергію всією своєю поверхнею.

Те, що це не просте скло, а сонячна батарея, видно, тільки якщо підійти дуже близько, та й то не завжди, тому розробники пророчать своїй новинці велике майбутнє, тим більше що деякі компанії вже почали використовувати кольорове скло у себе на виробництві.

Рафік Ханбалі, представник компанії Kromatix, розповів, що ефективність збору енергії залежала від цілої низки факторів, в тому числі і від прозорості скла, але розробники змогли знайти ідеальний баланс між естетикою і ефективністю. Тепер одна готова панель з їх склом коштує лише близько 90-100 доларів за квадратний метр.

Ханбалі зазначив, що якщо в компанії вийде продавати достатню кількість панелей з фотогальванічного скла, зовсім скоро ціни на виріб в черговий раз впадуть. Втім, високий цінник лякає далеко не всіх. Фанати Tesla, наприклад, із задоволенням переплачують за красивий дизайнерський дах з сонячних панелей, розроблений спільно з SolarCity.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline