Хмарочос з вертикальними фермами забеспечить їжею 5000 людей щорічно
29 Листопада , 2017
Вчені підтвердили, що грозові розряди є природними “ядерними міні-реакторами”, що виробляють антиматерію
29 Листопада , 2017

Колишній співробітник SpaceX створить швидкісні дороги для великих міст

Поки відразу кілька компаній займаються втіленням проекту Hyperloop, Ілон Маск прориває тунелі під Лос-Анджелесом, а Über планує в найближчі роки запустити літаючі таксі, колишній інженер SpaceX Борган Бемброган вирішив додати до автомобільних магістралей дві додаткові смуги руху, якими будуть пересуватись особливі транспортні засоби на швидкості 320 кілометрів на годину. Проект отримав назву Arrivo, і однойменний стартап вже уклав угоду про будівництво такої дороги з транспортним управлінням Колорадо.

Arrivo пропонує всім бажаючим швидкі поїздки без жодних пробок на невеликі відстані в межах міста. Наприклад, в аеропорт міста Денвер можна буде дістатися лише за 9 хвилин замість звичайних 55. Судячи з офіційного відео, опублікованого в Мережі, керування транспортом на подібній швидкісній дорозі не збираються довіряти самим водіям. Для руху по трасі Arrivo потрібні особливі транспортні засоби для перевезення пасажирів, вантажів і інших автомобілів. Вони будуть рухатись по дорозі за допомогою магнітної левітації, за рахунок чого планується досягти таких високих швидкостей. Втім, вони зможуть переміщатись і звичайними дорогами, якщо того від них вимагатиме ситуація.

 

Поки технічні подробиці проекту широкій публіці не розкриваються. Але вже сьогодні відомо, що перша ділянка такої дороги з’явиться вздовж платної траси E-470, розташованої поблизу аеропорту Денвер. Будівництво дороги планують закінчити вже до 2019 року, а пасажирські перевезення почнуться в 2021 році. Поки не дуже зрозуміло, в що виллється подібний проект, але спостерігати за розвитком сучасної міської інфраструктури на тлі впровадження в неї високих технологій – завжди дуже захоплююче.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: