Створено поліморфний 3D-камуфляж, здатний змінювати колір і форму
23 Жовтня , 2017
Доповнена реальність Virtuali-Tee дозволить заглянути всередину власного тіла
24 Жовтня , 2017

Колишні співробітники SpaceX почнуть друкувати ракети на 3D-принтерах

Чого тільки не зробиш для того, щоб здешевити виробництво космічних ракет разів в десять! Ось, наприклад, колишні співробітники SpaceX і Bue Origin заснували стартап Relativity Space, мета якого — друк ракет за допомогою 3D-принтерів. На думку фахівців новоспеченої компанії, це допоможе їм істотно знизити ціну на виробництво і запуск ракети.

Засновники компанії, Тім Елліс, який раніше працював на Blue Origin, і Джордан Нун, колишній співробітник SpaceX, вважають, що використання 3D-принтерів у космічній сфері скоро буде звичайною справою, а виробництво ракет за допомогою 3D-друку і поготів, тому фахівці об’єдналися для того, щоб наблизити мрії до реальності.

У створенні ракет, за їх задумом, будуть приймати участь гігантські і повністю роботизовані 3D-принтери, які будуть друкувати ракети цілком. Процес складання чергової ракети — стомлююче і складне заняття, так чому б не доручити його роботам, які можуть впоратись із завданням не гірше людини?

Шестиметрові роботизовані 3D-принтери здатні надрукувати двигун ракети лише за пару тижнів, а на виробництво паливного бака їм потрібні лише пара-трійка днів. Весь процес виробництва ракети займе від трьох до шести місяців.

Поки в стартапі без допомоги людей обійтись не виходить, тому в Relativity Space поки що затягнули тугіше паски і працюють на результат. В компанії налічується лише чотирнадцять співробітників, які вже до 2020 року збираються надрукувати першу ракету, а рік потому, в 2021, вже запустити її в космос.

LEU
LEU

1 Коментарій

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: