Компанія H55 від співзасновника Solar Impulse зробить електричну авіацію реальністю
6 Травня , 2017
У Японії створили літаючий сферичний дисплей (відео)
8 Травня , 2017

Kitty Hawk Flyer: літаючий «автомобіль» від Ларрі Пейджа показаний у дії (відео)

Вже пройшов рік з моменту, коли вперше з’явилася інформація про створення виконавчим директором Alphabet Ларрі Пейджем стартапу по розробці літаючого автомобіля. І ось  вперше з’явилось відео діючого прототипу, який більше нагадує пасажирський дрон.

Повністю електричний апарат отримав назву Kitty Hawk Flyer. У представленому ролику демонструється літаючий над озером мультикоптер, здатний перевозити на собі одну людину. Судячи з усього, це перша модифікація машини, яка призначена швидше для розважальних польотів, ніж для використання в якості практичного транспортного засобу. Так чи інакше, «Флаєр» вже подолав свою першу нормативну перешкоду і отримав дозвіл на польоти в не густонаселених районах».

Згідно класифікації FFA, літальний апарат був віднесений до типу надлегких. А за заявою виробника для його використання не потрібно ліцензії пілота і освоїти навички управління ним зможе будь-який охочий протягом декількох хвилин.

«Всі ми завжди мріяли мати можливість літати без особливих зусиль. Я дуже радий, що в один прекрасний день, дуже близький, я зможу піднятись на своєму Flyer Kitty Hawk для швидкого і легкого приватного перельоту», – сказав Він в інтерв’ю Нью-Йорк Таймс.

Як відзначають в Kitty Hawk, ця версія повністю електричного коптера розроблялась спеціально для польотів над водою. Разом з тим розробники кажуть, що комерційна модель, яка як очікується, надійде в продаж до кінця поточного року, може зазнати значних змін в плані дизайну і технічних характеристик, про які взагалі поки нічого не повідомляється.

«Відчуття, ніби ти переміщаєшся на летючому мотоциклі. Ви сідаєте на сидіння і нахиляєтесь вперед, як на байку. Елементи керування вбудовані в кермо і працюють подібно кнопкам і джойстикам на контролері відеоігор. Він злітає і приземляється вертикально, як вертоліт. Але на відміну від гвинтокрила, Flyer 100% електричний і приводиться в рух від восьми роторів», – розповідає Сімерон Морріссі, якій пощастило однією з перших випробувати мультикоптер.

На сайті компанії повідомляється, що всі бажаючі вже зараз можуть стати учасниками проекту. Для цього потрібно вкласти 100 доларів, які пізніше дозволять отримати знижку в розмірі 2 000 доларів на перші моделі літаючої машини. Також перші ентузіасти отримають ексклюзивний доступ до демонстраційних польотів, а деякі з них отримають шанс особисто покататись на «Флаєрі».

Джерело: electrek.co

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: