Плівка з глиняними нанотрубками зберігає їжу свіжою в півтора рази довше
30 Серпня , 2017
Brainwave: новий прискорювач штучного інтелекту від Microsoft
30 Серпня , 2017

Китайський виробник електроніки почне випускати побутову техніку для майнінгу

Китайський виробник побутової техніки Midea планує випускати електричні прилади з функцією майнінгу. Про це повідомляє присвячений видобутку криптовалют сайт CoinDesk. Компанія Midea Group, один з провідних китайських виробників електроніки, вирішила запатентувати побутову техніку з функцією майнінгу ще в кінці 2016 року, для чого і подала відповідну заявку, але звернули на це увагу лише зараз.

Виробник планує оснащувати всю вироблену електроніку спеціальними чіпами, призначеними для майнінгу, тому дуже може бути, що скоро в кожному будинку з’являться чайники, кондиціонери і телевізори, здатні «майнити» у фоновому режимі. В описі до заявки сказано, що метод видобутку криптовалюти таким чином включає в себе три етапи: підключення приладу до Мережі і авторизація в спеціальному хмарному сервісі, сам майнінг і зберігання зароблених коштів. Ідею планується реалізувати таким чином, щоб процес майнінгу не впливав на основні функції цього пристрою, тому ваш чайник або мікрохвильовка будуть видобувати криптовалюту у вільний від основних завдань час.

«Така функція збільшить комерційну цінність побутової електроніки, яка зможе приносити власнику додатковий дохід», — сказано в патентній заявці.

Ідея досить хороша, от тільки чи вдасться компанії запатентувати її — поки неясно. Крім того, виробник не розповідає, наскільки подорожчають побутові прилади з встановленими спеціалізованими чіпами і програмним забезпеченням.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: