Людиноподібний робот отримав громадянство Саудівської Аравії
28 Жовтня , 2017
Україна побудує найбільшу в Європі ВЕС потужністю 500 МВт
28 Жовтня , 2017

Китайський тритонний вантажний безпілотник AT200 здійснив перший політ

Прототип вантажного безпілотника AT200 розроблений співробітниками Інституту технічної теплофізики при Академії наук Китаю на основі новозеландського літака P750XL. Конструкцію допрацювали спільно з фахівцями з ряду інших компаній і наукових організацій. Результатом став безпілотний літальний апарат з максимальною злітною масою 3,4 тонни. В ході тестування апарат піднявся в небо після 200 метрів розгону і здійснив перший політ тривалістю 26 хвилин.

Співробітники інституту, які займалися розробкою, пояснили, що на даний момент AT200 — один з найважчих цивільних вантажних безпілотників у світі, здатний нести на борту до півтори тонни корисного навантаження. Максимальна швидкість безпілотника становить 313 кілометрів на годину, при цьому він здатний пролетіти близько двох тисяч кілометрів на висоті до шести кілометрів.

Завдання нового безпілотного літака — забезпечення провізією і необхідними промисловими товарами людей, які живуть у важкодоступних районах і морських акваторіях. На думку фахівців, такі апарати дозволять істотно заощадити гроші перевізникам, а заодно і збільшать частоту рейсів.

«До реалізації проекту по розробці AT200 приєднались дослідники з інституту No.618 корпорації AVIC, інституту No.54 корпорації СЕТС і Північно-західного промислового інституту», — повідомляє новинне агентство Сіньхуа.

Вартість і дата запуску безпілотника в серію поки не називаються — до цього літак планують доопрацювати, покращити його аеродинаміку, корисний об’єм і конструкцію.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline