Відео: новий гібридний дрон на колесах долає перешкоди
25 Червня , 2017
В Китаї ведеться будівництво найбільшої в світі плаваючою сонячної електростанції
26 Червня , 2017

Китайський стартап почне продавати електромобілі за 7000 доларів

В полку китайських виробників електромобілів прибуло. Спритні хлопці з молодої компанії CHJ Automotive вже розробляють дві моделі електричних авто, які мають з’явитись у продажу не пізніше 2018 року.

Глава стартапу Кевін Шен пояснив, що в майбутньому модельний ряд CHJ Automotive збільшиться, але поки що всі зусилля команди зосереджені на двох проектах: гібридному позашляховику і ультракомпактній міської машинці, на яку виробник і робить основну ставку: при ціні всього в 7800 доларів вона зможе похвалитись змінними акумуляторами, швидкою зарядкою і дуже дешевим обслуговуванням.

Довжина автомобіля складе 2,5 метри, а в ширину її кузов буде трохи більше метра. В комплекті будуть поставлятись два змінних акумулятори, тому перед довгою поїздкою можна буде зарядити обидва і другий покласти в багажник про запас — хороша ідея, тим більше, що у власників буде можливість міняти батареї прямо «на льоту». На бору машинки буде встановлена модифікована ОС Android, за допомогою якої можна буде відстежувати стан автомобіля і керувати його системами.

Кевін Шен не збирається обмежуватись лише китайським ринком і планує продавати машини за кордоном. За його словами, компанія вже веде переговори з європейськими партнерами.

Поки діючих прототипів розробники не показують, так само як і гарних презентацій з картинками, але спеціально для інтерв’ю художники CHJ підготували ілюстрації.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: