В Голландії запропонували обігрівати будинки серверами
12 Червня , 2017
MetaLimbs – додаткова пара рук ніколи не зашкодить
13 Червня , 2017

Китайський робот спробує вступити в коледж

Новинне агентство Сіньхуа повідомляє, що розроблений в Китаї робот AI-MATHS посилено готується до вступних іспитів і намагатиметься вступити в коледж.

Картинки по запросу AI-MATHS

Створений він компанією AI Chengdu Zhunxingyunxue Technology, яка спеціалізується на розробках в галузі штучного інтелекту. Фахівці, які займались створенням робота, пояснили, що в ході експерименту AI-MATHS спробує здати китайський національний вступний іспит. Для цього йому доведеться відповісти на питання тесту з математики. Іспит триватиме близько двох годин.

Генеральний директор AI Chengdu Zhunxingyunxue Technology повідомив, що робота продовжують покращувати і займатись доопрацюванням його штучного інтелекту. У лютому 2017 року він вже брав участь у схожому іспиті, за результатами якого зміг набрати 93 бали зі 100 можливих. Зараз тест буде складніший, але і програму за минулі місяці істотно доопрацювали.

Навіть після успішної здачі іспиту робота не візьмуть на навчання, зате творці зможуть оцінити, наскільки він порозумнішав з зими — це дозволить приступити до нових завдань. Вступні іспити в Китаї відбудуться сьомого липня — у розробників залишилося зовсім мало часу для того, щоб підготувати всі необхідні роботу «шпаргалки».

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: