Міста-губки будуть регулювати мікроклімат в Німеччині та Китаї
7 Грудня , 2017
Компанія Ілона Маска показала карту тунелів під Лос-Анджелесом
7 Грудня , 2017

Китайський мініатюрний електромобіль SEV буде возити туристів в Парижі

Китайський технологічний стартап CHJ Automotive представив мініатюрний міський електрокар під назвою SEV (Smart Electric Vehicle). Транспортний засіб являє собою дуже вузький субкомпактний двомісний автомобіль, який практично повторює ідею Renault Twizy.

Докладні технічні характеристик електромобіля виробник поки залишив не розкритими, проте повідомив, що він обладнаний одним електродвигуномі знімною батареєю, яку можна заряджати від побутової мережі. Запас ходу машини на одній зарядці складає 100 км, а її максимальна швидкість – 45 км/год.

Автомобіль обладнано світлодіодними фарами, 16-дюймовими легкосплавними дисками, дисковими гальмами і автономною системою паркування – важливим рішенням для інтенсивного трафіку, особливо в міських центрах. При цьому, як заявляє виробник, на стандартному паркувальному місці може поміститись чотири SEV.

В кабіні електричного мінікара передбачено два місця (пасажирське і водійське, розташованих один за одним, встановлена повністю цифрова панель приладів і багатофункціональне кермо. Творці SEV позиціонують його як транспортний засіб для туристів або райдшерінгових сервісів. Перші моделі планується використовувати в Парижі і Лос-Анджелесі, де численні відпочиваючі зможуть орендувати їх для невеликих поїздок довжиною до 20 км

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline