Черепно-мозкові травми навчились виявляти за допомогою смартфону
25 Вересня , 2017
Відео: робот-стоматолог вперше імплантував зуби людині
25 Вересня , 2017

Китайська вантажівка «Тяньчжоу-1» зійшла з орбіти і згоріла в атмосфері

На днях китайський вантажний космічний корабель «Тяньчжоу-1» під контролем китайського Центру управління польотами приступив до контрольованого сходу з орбіти. Він розпочався з двох гальмівних маневрів, після чого «Тяньчжоу-1» почав безперервно знижуватись, а потім увійшов в щільні шари атмосфери і згорів. Про це повідомляє державне телебачення Китаю CCTV.

Вантажний корабель «Тяньчжоу-1» був запущений з космодрому Веньчан і доставив на китайську космічну лабораторію паливо для дозаправки. Після стикування і дозаправки станції «Тяньчжоу-1» приступив до виконання свого основного завдання — відпрацювання стикування зі станцією і дозаправки за різними сценаріями.

Всього було здійснено три стикування і дозаправки, остання з яких відбулась 18 вересня і пройшла успішно. Після цього корабель ще кілька днів провів на орбіті, а потім був знищений.

В майбутньому Китай планує продовжити відправляти такі вантажівки до своєї станції. «Тяньчжоу-1» здатний нести на борту до п’яти тонн вантажу, а ця можливість обов’язково стане в нагоді в майбутньому, коли китайські фахівці створять на базі лабораторії повноцінну космічну станцію.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline