Microsoft припинила офіційну підтримку Windows Vista
15 Квітня , 2017
Нове відкриття кидає виклик нашим уявленням про формування пам’яті
15 Квітня , 2017

Китайська служба доставки сортує 200,000 посилок в день, використовуючи міні-роботів

Ціла армія роботів-сортувальників.

Одна з китайських служб доставки задіяла для сортування посилок систему самоходних мініатюрних роботів, здатних обробити в режимі 24/7, до 200 тис. упаковок на добу. Про це повідомляє People’s Daily.

У цікавому відео відображений процес сортування товару однієї з китайських служб доставки. При цьому, в якості основного персоналу складу використовуються мініатюрні помаранчеві роботи.

Як зазначено в описі до відео, міні-роботи обробляють за добу близько 200 тисяч посилок. Роботи ідентифікують місце призначення посилки по штрих-коду на упаковці і самостійно вивантажують її в потрібний контейнер. Імовірність помилки при цьому фактично виключається.

Потім робот з вантажем на корпусі відправляється до необхідного контейнеру і скидає з себе посилку, нахиляючи верхню панель.

Зазначимо, що роботи пересуваються в автоматичному режимі, дотримуючись «правила дорожнього руху» і поступаючись дорогу своїм колегам на перехрестях. Вони також здатні самостійно заряджати свої акумулятори, що дозволяє їм працювати практично цілодобово без необхідності залучати обслуговуючий персонал (момент зарядки є на відео).

У компанії підрахували, що з допомогою цієї роботизованої системи економлять близько 70% коштів порівняно з аналогічною за продуктивністю лінією сортування, яка б використовувала виключно працю людини.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline