Системі штучного інтелекту керування безпілотником, знадобилось 11 500 зіткнень, щоб навчитись літати як слід
10 Червня , 2017
Американські будівельники планують побудувати першу в світі повністю дерев’яну 11-поверхову висотку
11 Червня , 2017

Китайська космічна станція може стати міжнародною

Про те, що китайська космічна станція може стати міжнародною, повідомив директор відділення міжнародного співробітництва Китайського національного космічного управління Сюй Яньсун.

Зараз на орбіті знаходиться невелика космічна лабораторія, в якій китайські астронавти і вчені проводять різні дослідження. Будівництво повноцінної космічної станції має початись в наступному році — саме тоді в КНР планують запустити на орбіту її перший сегмент.

Згідно з планом Китайського національного космічного управління, будівництво космічної станції має бути завершено до 2022 року. Поки що жодних планів щодо спільного використання станції, немає, але коли місія МКС буде завершена, китайська сторона, ймовірно, розгляне різні пропозиції.

У березні 2017 року стало відомо, що Китай не тільки почав готувати до космічних польотів вчених та інженерів, але і став набирати нових космонавтів. Крім цього, у планах Китаю запуск першої космічної вантажівки, яка проведе автоматичне стикування з лабораторією «Тяньгун-2». Корабель «Тяньчжоу-1» призначений для доставки на орбіту обладнання, запчастин, палива, а також для вивезення сміття.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: