Розпочато розробку незвичайного космічного апарату для прибирання космічного сміття, який представляє з себе мембрану, завтовшки з аркуш паперу
24 Квітня , 2017
Ooho — дешева і їстівна альтернатива пластиковій упаковці
24 Квітня , 2017

Китайська компанія розпочала тестування вантажівки-безпілотника

Незважаючи на те, що прототипів вантажівок з автопілотом вистачає, лише деякі з них здатні дійсно самостійно їздити по дорозі, не вдаючись при цьому до допомоги водія або оператора. В переліку тих небагатьох вантажних автомобілів, що вже успішно проходять тестування, виявилась вантажівка, розроблена китайською компанією FAW.

Вантажівку обкатували на випробувальному полігоні, розташованому в місті Чангун. За підсумком перших випробувань інженери відзвітували про те, що автомобіль успішно впорався з поставленими завданнями, добре орієнтувався на місцевості, адекватно реагував на зміну ситуацій на дорозі, при цьому відмінно входив в повороти, збільшував і зменшував швидкість, а ще самостійно зміг скористатись об’їздом.

Агентство Сіньхуа з посиланням на прес-службу компанії повідомляє, що в FAW планують налагодити серійне виробництво вантажівок з функцією автономного водіння вже в наступному, 2018 році. Для цього вже укладено необхідні домовленості з партнерами, тож справа лише за автопілотами — залишилося перевірити їхню надійність.

Компанія FAW — лідер китайського ринку вантажівок. В розвиток безпілотного транспорту вкладають кошти і інші китайські компанії, в тому числі Baidu і Tencent. Але в китайців є і конкуренти. Одна з найбільш очікуваних — вантажівка від Tesla, яку компанія планує показати восени цього року.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: