Новий вид з вікна щотижня: плавучий будинок класу люкс
3 Листопада , 2017
MSI представила дует безшумних комп’ютерів Cubi 3 Silent
4 Листопада , 2017

Китайська багаторазова ракета буде готова до 2020 року

Китайська науково-технічна аерокосмічна корпорація має намір розробити власну багаторазову ракету і вже через два з невеликим роки відправити її в космос. Розробники відзначили, що їх конструкція ракети буде істотно відрізнятись від Falcon 9 і інших подібних проектів.

Глава центру досліджень і розробок Китайської академії ракетних розробок Чен Хонгбо повідомив, що перший політ китайської багаторазової ракети відбудеться вже в найближчі три роки. У перспективі передбачається використовувати багаторазову ракету для доставки великих вантажів на орбіту, а пізніше, ймовірно, і пасажирських космічних човників.

Розробники очікують, що їх ракету можна буде використовувати до двадцяти разів без проведення капітального ремонту, що на перших порах дозволить майже у п’ять разів зменшити вартість старту, а в подальшому, коли технологія буде обкатана, запуски подешевшають приблизно в десять разів.

Висота, на яку зможе піднятись ракета, складе близько 500 кілометрів, а для посадки вона буде використовувати крила. Обидві ступені ракети будуть розташовані паралельно, що дозволить їм обом повернутись на Землю, тоді як SpaceX повертає лише першу ступінь.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: