Розроблено алгоритм, здатний розпізнавати сарказм
14 Серпня , 2017
“Біг-Бен” вперше в історії замовкне на 4 роки
14 Серпня , 2017

Китай здобув перемогу в змаганні невеликих автономних бойових роботів

Організоване компанією DJI змагання серед роботів RoboMasters проводиться вже не перший рік. В цьому році в змаганні брало участь 200 команд, з яких до фіналу дісталось лише 32. І лише одна, яка представляє Південно-китайський технологічний університет, здобула перемогу у вирішальному етапі.

Слід зазначити, що RoboMasters є не єдиним змаганням такого роду, зате одними з найскладніших. У «битві» з кожної сторони бере участь по 5 автономних роботизованих механізмів: інженер, «танк» (приймає на себе удар), безпілотник, бойовий робот і захисник бази. Команди б’ються на полі, розміром з баскетбольний майданчик з нагромадженням укриттів, височин і інших перешкод. Кожен з роботів-учасників обладнаний датчиками, що реэструють «попадання». При ураженні робота списується деяка кількість очок життя». Коли «смужка життя» дійде до нуля, робот вважається знищеним. Перемагає команда, яка зруйнувала успішно базу супротивника або знищила всіх роботів.

Фінальні етапи RoboMasters привернули увагу більше ніж 800 000 глядачів онлайн з 20 країн. Команда переможців пройшла чотири фінальних битви, кожна з яких триває 7 хвилин з однією втратою. Приз переможців склав 200 000 юанів (близько 30 000 доларів США). Срібні призери удостоїлись нагороди в 100 000 юанів, а бронзові — 50 000. Як розповів Пол Ху, один з керівників компанії-організатора DJI:

«Перші змагання RoboMaster були проведені в Китаї кілька років тому. Вони відразу завоювали популярність і привернули увагу учасників не тільки з Азії, але і з США, Великобританії, Канади, роблячи загання подією міжнародного масштабу».

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline