Навіщо платити за Tesla Powerwall, якщо можна зробити його самостійно?
21 Вересня , 2017
Шварценеггер представив електричний «Хаммер» від Kreisel Electric
21 Вересня , 2017

Китай теж хоче заборонити автомобілі на ДВЗ

Китай, що володіє найбільшим автомобільним ринком у світі, планує заборонити виробництво і продаж дизельних і бензинових автомобілів. Віце-міністр промисловості країни заявив, що вже залучені фахівці та розпочато «відповідні дослідження», однак ще не вирішено, коли ця заборона набуде чинності.

«Ці заходи, безумовно, приведуть до глибоких змін у розвитку нашого автомобільного сектора, – сказав Сінь Губін в інтерв’ю офіційному інформаційному агентству Сіньхуа Китаю. – Вони можуть привести галузь до деякої турбулентності».

Великобританія і Франція вже оголосили про плани заборонити легковий транспорт і фургони з ДВЗ до 2040 року в рамках зусиль по скороченню забруднення і викидів вуглецю. До них приєдналась і Шотландія, яка має намір це зробити до 2032 року.

Шведський бренд Volvo заявив у липні, що з 2019 року всі нові моделі будуть мати електричний двигун, а його китайський власник Geely планує продати мільйон електромобілів до 2025 року. Між іншим в минулому році Китай виробив 28 мільйонів автомобілів, що становить майже третину світового обсягу.

Інші глобальні автовиробники, включаючи Renault-Nissan, Ford і General Motors, також спрямували свої зусилля на масову розробку нових електромобілів в Китаї. Вони боряться за свою частку в зростаючому китайському ринку, який ще більше прискорить введення нових обмежень, призначених для боротьби з забрудненням.

Китай хоче, щоб електрокари і гібриди становили щонайменше одну п’яту від усіх продажів автомобілів до 2025 року. Таким чином, вже наступного року 8% повинні отримати электросиловую установку, а до 2020 року вони повинні займати не менше 12%.

Зміни на автомобільному ринку також матимуть вплив на попит на нафту в Китаї. В даний час країна є другим за величиною споживачем нафти в світі після США.

Джерело: bbc.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline