Google знає, що робити зі старими комп’ютерами
25 Жовтня , 2017
Компанія Nvidia представляє новий міні-суперкомп’ютер для автомобілів-роботів 5-го рівня автономії
25 Жовтня , 2017

Китай побудує свою «Кремнієву долину» в передмісті Пекіну

Китайські IT-компанії продовжують розвиватись, зростати, а їх кількість неухильно збільшується з кожним днем. У Піднебесній вже є сотні розробників штучного інтелекту, багато розробників трудяться над створенням інноваційних пристроїв і постійно створюють нові програмні та апаратні продукти. Збільшується і кількість біотехнологічних компаній, стартапів, зайнятих у сфері відновлювальної та чистої енергетики… Всіх їх потрібно кудись вмістити, створивши для них комфортне і сучасне середовище, в якому вони могли б розвиватись, взаємодіяти і плідно працювати. Для цього у квітні 2017 року на південь від Пекіну було вирішено побудувати місто Сюнань, китайський аналог Кремнієвої долини.

Мета чиновників — залучити до проекту сучасні IT-компанії і забезпечити їм «місцеву» прописку. За словами голови місцевої комуністичної партії, кого попало туди залучати не збираються, тому будуть ретельно підходити до питань, пов’язаних зі схваленням переїзду тієї чи іншої компанії в Сюнань.

Одна з перших компаній-резидентів, яка почала пакувати речі, стала Kuang-Chi Group, зайнята в сфері аерокосмічних розробок і цифрових проектів охорони здоров’я. Її філія в Сюнані займеться розробкою і пошуком нових матеріалів.

Бажання переїхати озвучили і інші найбільші компанії країни. Серед них відзначені China Mobile, Baidu, Tencent, Alibaba і багато інших.

Декому нікуди переїжджати не доведеться — місцеве населення становить близько півтора мільйони чоловік, а серед них теж чимало людей, зайнятих в IT-сфері.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline