Представлено безпілотне роботаксі Navya Autonom Cab (відео)
22 Листопада , 2017
Створені фотоелектричні шпалери, в яких сонячне світло перетвориться в електрику бактеріями
23 Листопада , 2017

Китай планує до 2020 року провести перший запуск власного “космічного літака” багаторазового використання

Згідно інформації від Чена Хонгбо (Chen Hongbo), співробітника китайської Космічної науково-технічної корпорації (China Aerospace Science and Technology Corporation, CASIC), Китай до 2020 року планує провести перший запуск космічного літака багаторазового використання. Цей космічний апарат буде стартувати з Землі не як традиційна ракета, а як звичайний літак. Доставивши людей або корисний вантаж на навколоземну орбіту, апарат буде здатний повернутись назад і зробити посадку на смугу аеродрому або спеціально побудованого космодрому.
Чен Хонгбо також заявив, що використання такого космічного корабля, який буде постійно підтримуватись у належному технічному стані, дозволить скоротити вартість одного запуску і збільшити їх частоту, що, в свою чергу, дозволить Китаю відправляти в космос більшу кількість людей і вантажів.

Космический самолет #2
“В даний час в Китаї розробляється ряд проектів, пов’язаних з космічними кораблями багаторазового використання. Є проекти “космічних літаків”, а є проекти ракет, здатних злітати і сідати вертикально, як ракети компанії SpaceX. Та найголовнішим є те, що останній проект вже пройшов випробування двигунів та інших ключових компонентів, що дозволяє сподіватись на його успішне завершення”, – розповідає Луї Шикуен (Liu Shiquan), віце-директор корпорації CASIC.

А зараз фахівці компанії CASIC займаються розробкою багаторівневої інформаційної мережі, заснованої на висотних безпілотних літальних апаратах, які літають за рахунок сонячної енергії, надвисотних аеростатів і супутників, розташованих на низькій навколоземній орбіті. Очікується, що ця мережа буде запущена до 2020 року, і вона буде використовуватись, крім усього іншого, для забезпечення інформаційної підтримки запусків у космос і людей, що знаходяться на навколоземній орбіті.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: