Електрокар-трансформер Earth-1
4 Січня , 2018
Серйозна уразливість процесорів Intel може призвести до витоку даних
4 Січня , 2018

Харків’янин створив унікальну батарею для електромобілів (відео)

Харківський інженер Олександр Цихмістро створив батарею для електрокарів, що володіє характеристиками, які, за його словами, перевершують акумулятори виробництва компанії Tesla.

Розробник вже запатентував дослідну модель і тепер оформляє патент на винахід. Батарея має унікальний дворівневий захист від займання, системи охолодження та підігріву.

«Час зарядки у компанії Тesla 40 хвилин до 80%, ми заряджаємо батарею за 12 хвилин до 80%. Повний заряд у неї відбувається за 75 хвилин, а у нас повний заряд за 20 хвилин відбувається. По-друге, приділено увагу системам пожежогасіння. Таких систем ні в одному електромобілі немає», – каже винахідник.

Як розповів інженер, в його батареї використовувались елементи живлення Тesla (Li-Ion 18650). Інші комплектуючі зроблені на 10 харківських підприємствах. На відміну від імпортних його акумуляторна батарея вдвічі дешевша. Щоб налагодити промислове виробництво, потрібні інвестиції в обладнання на суму близько 2-3 млн доларів.

«Йде активна переписка з китайською стороною, деякі компанії зацікавились винаходом. Вони хочуть приїхати і побачити це вживу, як це працює. Йдуть переговори з європейськими компаніями», – говорить Олександр Цихмістро.

Український винахідник продовжує самостійно виготовляти акумулятори і навесні хоче випробувати їх безпосередньо на електромобілі.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: